تازه های روزفناوری

برقراری تماس صوتی و تصویری زائران اربعین با پیامرسان بله


پیام رسان بله با ارائه سامانه ارتباطی اربعین، ارتباط زائران حسینی با هم‌سفران را به‌صورت کاملاً رایگان برقرار می‌کند.

 

پیام رسان بله با ارائه سامانه ارتباطی اربعین، ارتباط زائران حسینی با هم‌سفران و عزیزانشان را به‌صورت کاملاً رایگان، با سیم کارت ایرانی، بدون نیاز به اینترنت و یا خرید سیم کارت عراقی برقرار می‌کند.

سامانه اعلام وضعیت اربعین در این پیام رسان به زائران کمک می‌کند تا در طول سفر بدون هیچ نگرانی با خانواده یا دوستانشان در ارتباط باشند.

برای استفاده از این سامانه، بعد از نصب یا به‌روز‌رسانی بله، باید وارد بخش جریان این اپلیکیشن شده و با استفاده از گزینه اعلام وضعیت و ثبت آخرین وضعیت خود، دیگران را در جریان قرار داد و یا از طریق گزینه «مشاهده وضعیت» و وارد کردن شماره همسفران، آخرین وضعیت آن‌ها را مشاهده کرد.

تماس صوتی و تصویری از طریق اپلیکیشن بله

با استفاده از پیام رسان بله امکان برقراری تماس صوتی و تصویری نیز فراهم است و زائران گرامی می‌توانند در صورتی که دسترسی به اینترنت داشته باشند، با مراجعه به صفحه گفتگو و انتخاب گزینه «تماس» از این امکان کاربردی استفاده کنند.

ارائه ارز اربعین از طریق اپلیکیشن بله

امکان خرید ارز اربعین نیز در این اپلیکیشن فراهم است و زائران می‌توانند با مراجعه به صفحه «خدمات» بله، انتخاب شعبه، انتخاب زمان مورد نظر برای تحویل ارز و پرداخت ریالی هزینه دینار عراقی خریداری شده، در وقت و زمان خود صرفه‌جویی کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا