تازه های روزورزشی

طارمی در میلان؟ ؛ ناگهان ورق برگشت | تغییری بزرگ راه طارمی را باز کرد

تغییری بزرگ در قوانین نقل و انتقالاتی فوتبال ایتالیا بار دیگر درهای میلان را به روی مهدی طارمی باز کرده است.

به گزارش مجله شنایا، یک تغییر در قوانین نقل و انتقالاتی ایتالیا در مورد بازیکنان غیر اتحادیه اروپا، می تواند درهای میلان را دوباره به روی دایچی کامادا یا مهدی طارمی باز کند.

هر دو بازیکن اخیرا مورد توجه میلان قرار داشتند ولی به دلیل اینکه سهمیه غیراروپایی بودند، باشگاه تصمیم به جذب ساموئل چوکووئزه گرفت. بازیکن جوان و ارزشمند نیجریه ای ویارئال که آخرین جایگاه بازیکن غیر اتحادیه اروپا برای روسونری را اشغال خواهد کرد.

انقلابی که توسط زوج جفری مونکادا و جورجیو فورلانی در میلان اجرا شده تقریباً باورنکردنی است و در مدت زمان بسیار کوتاهی توانسته اند از میلان تیمی مدعی و رقابتی بسازند که آماده درخشش در سری آ و حتی لیگ قهرمانان باشد. با این حال، یکی از مشکلاتی که پیشرفت تیم را کند کرده، مسئله بازیکنان غیر اتحادیه اروپاست که باعث شد باشگاه پس از امضای قرارداد با روبن لوفتوس-چیک و در آستانه ثبت نام چوکووئزه، بازیکنان دیگری را از کشورهای خارج از اتحادیه اروپا جذب نکند.

میلان مهاجم می‌خواهد

حالا رسمی شده است که بازیکنان انگلیسی (لوفتوس چیک برای میلان) و سوئیسی دیگر شهروندان غیر اتحادیه اروپا محسوب نمی شوند. این به آن معناست که برخی از بازیکنانی که میلان آنها را در بازار نقل و انتقالات کنار گذاشت، حالا در دسترس هستند. بازیکنانی مانند کامادا و طارمی.

جذب آنها به دلیل پر بودن سهمیه با لوفتوس چیک و چوکووئزه منتفی شده بود، اما اکنون دوباره قابل خرید هستند. کامادا که برای فرانکفورت بازی می کند، یک گزینه خوب است با این حال، در مورد طارمی، وضعیت می تواند جالب تر شود زیرا با خداحافظی دیووک اوریگی و آنته ربیچ، میلان قطعا به یک مهاجم مرکزی جدید نیاز دارد.

طارمی وارد می‌شود

بنابراین این بازیکن ایرانی دوباره یکی از جذاب‌ترین گزینه های میلان خواهد بود. اختلاف قیمت پورتو و میلان اختلاف قیمت بالایی است. پورتو می خواهد طارمی را نزدیک به ۳۰ میلیون یورو بفروشد اما میلان گفته نهایتا تا ۱۷ میلیون یورو برای این مهاجم هزینه می‌کند.  

در حالی که میلان در تور ایالات متحده است، مدیران باشگاه همچنان نگاهی ویژه به بازار انتقالات برای تقویت تیم دارند و مهمتر اینکه طارمی دوباره در دسترس است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا