تازه های روزورزشی

بمب تابستانی استقلال در آستانه فسخ قرارداد؟ | بحران جدید در انتظار نکونام

در صورتی که تا چند روز آینده پیش‌قسط اولیه مهرداد محمدی واریز نشود، این بازیکن می‌تواند قراردادش را با استقلال یکطرفه فسخ کند.

به گزارش مجله شنایا، مهرداد محمدی که اولین خرید باشگاه استقلال در نقل‌وانتقالات بود، چند روزی به‌دلیل پاس‌نشدن چک پیش‌قسط قراردادش در تمرینات شرکت نمی‌کرد، اما پس از جلسه با علی خطیر سرپرست باشگاه استقلال قراردادی با این باشگاه امضا کرد. در قرارداد اولیه که محمدی با استقلال امضا کرده بود، این بند وجود داشت که در صورت پاس نشدن چک، بازیکن می‌تواند قراردادش را یکطرفه فسخ کند.

محمدی به‌درخواست علی خطیر به باشگاه استقلال رفت و قرارداد جدیدی امضا کرد. کانال خبری استقلال نیز اعلام کرد محمدی با کاهش مبلغ تفاهم‌نامه، قرارداد جدیدی امضا کرد و باشگاه برای او آرزوی موفقیت می‌کنند.

به‌نظر می‌رسید که مشکل استقلال و محمدی بر سر فسخ یکطرفه قرارداد حل شده باشد، اما پیگیری‌ها نشان می‌دهد در قرارداد جدید، فارغ از اینکه چقدر از مبلغ قرارداد کاهش یافته است، باز هم بند فسخ وجود دارد، به‌طوری که اگر تا روزهای آینده پنج میلیارد به حساب محمدی واریز نشود، خرید جدید آبی‌ها می‌تواند قراردادش را فسخ کند. با توجه به مشکلات مالی باشگاه استقلال و اعتصاب دوروزه تمرینات توسط بازیکنان، در صورتی که محمدی قراردادش را فسخ کند، مشکلات جواد نکونام و استقلال چندین برابر می‌شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا