تازه های روزورزشی

گرندپری پاریس با ناهید کیانی و مبینا نعمت‌زاده

به گزارش مجله شنایا، رقابت های گرندپری پاریس ۲۰۲۳، از ۱۰ تا ۱۲ شهریورماه به میزبانی کشور فرانسه و در سالن پله دس اسپوقت ماقسل سقدون با حضور نفرات برتر رنکینگ ۸ وزن المپیکی برگزار خواهد شد.

به همین منظور و با اعلام سازمان تیم‌های ملی، مبینا نعمت‌زاده در وزن ۴۹- و ناهید کیانی در وزن ۵۷- کیلوگرم حضور خواهند داشت. مینو مداح نیز سرمربی خواهد بود. همچنین افشین رهبری پزشک تیم و هادی ساعی سرپرست تیم است.

ناهید کیانی که در دوره گذشته گرندپری در رم، توانست مدال برنز را کسب کند، به دنبال تکرار عملکرد خوب خود در این رقابت‌ها است. می‌توان انتظار داشت که این دوره نیز با مدالی خوش‌رنگ، حتی طلایی، برای این ملی‌پوش همراه باشد.

مبینا نعمت زاده

مبینا نعمت‌زاده نیز علی‌رغم روند سینوسی خود در ماه‌های اخیر همچنان مهره آینده‌دار تکواندوی ایران محسوب می‌شود. جایی که نیم‌نگاهی نیز به موفقیت این ستاره جوان تیم ملی در پاریس وجود دارد.

با اعزام این دو تکواندوکار به گرندپری پاریس می‌توان حدس زد که، فدراسیون تکواندو تمام تمرکز و انرژی خود برای کسب سهمیه المپیک ۲۰۲۴ را روی این دو مهره سرمایه‌گذاری کرده است. در این شرایط بعید است که تکواندوکار دیگری در گزینه‌های فدارسیون برای کسب سهمیه وجود داشته باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا