تازه های روزورزشی

یک استقلالی دیگر به دنبال رضایتنامه | مقصد احتمالی بازیکن ناکام آبی ها

گفته می شود باشگاه های گل گهر سیرجان، مس رفسنجان، شمس آذر قزوین و یکی دو باشگاه دیگر خواهان جذب مهاجم باتجربه آبی پوشان هستند.

به گزارش مجله شنایا  سجاد شهباززاده بعد از قطعی شدن جدایی اش از استقلال هنوز تصمیمی برای آینده خود نگرفته است. این مهاجم باتجربه یکسال دیگر از قراردادش با آبی ها باقی مانده اما درخواست صدور رضایتنامه اش را کرده و احتمالا با این درخواست موافقت می شود. 
از این رو شهباززاده پیشنهادهایی برای ادامه فوتبال خود از تیم های لیگ برتری دریافت کرده و به زودی باید مقصد آینده اش را معرفی کند. 
آقای گل سابق لیگ برتر اگرچه در فصل گذشته توفیق چندانی با پیراهن استقلال نداشت و در گلزنی هم ناکام ماند، اما دلیل اصلی این موضوع فرصت اندکی بود که از سوی ساپینتو به او داده شد. به همین خاطر برخی تیم های مطرح لیگ برتری به شهباززاده پیشنهاد همکاری دادند. 
گفته می شود باشگاه های گل گهر سیرجان، مس رفسنجان، شمس آذر قزوین و یکی دو باشگاه دیگر خواهان جذب مهاجم باتجربه آبی پوشان هستند. شهباززاده برای جدایی رسمی از استقلال باید ابتدا درباره مطالبات خود با مدیران باشگاه به توافق برسد و بعد از جدایی رسمی شاهد انتخاب تیم آینده او در لیگ برتر هستیم. 
باید دید شهباززاده لیگ بیست و سوم را با پیراهن کدام تیم شروع خواهد کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا