تازه های روزفناوری

وای‌فای رایگان و بسته‌های رومینگ برای زوار ایرانی در پیاده روی اربعین


وزیر ارتباطات گفت: وزارت ارتباطات عراق قرار است در نقاطی از طول مسیر پیاده روی وای‌فای رایگان در اختیار زوار قرار دهد.

عیسی زارع پور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات  اظهار كرد: در دو هفته قبل جلسه ای را با وزیر محترم ارتباطات محترم كشور عراق، برای ارائه خدمات بهتر به زوار امام حسین«ع» داشته ایم و همچنین برای ایام پیاده روی اربعین توافقاتی انجام شده است و جزئیات این توافقات، در آینده نزدیك اعلام خواهد شد.

او درباره ارائه بسته های رومینگ به زوار ایرانی توضیح داد: رومینگ در كشور عراق و كشور ایران خصوصی است؛ اما تلاش ما این است كه از ابزارهایی كه در اختیار وزارت ارتباطات هر دو‌ كشور است، استفاده كنیم و بتوانیم بسته های بهتری برای رومینگ از كشور عراق به كشور جمهوری اسلامی ایران تعریف كنیم.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات درباره اقدامات كشور عراق در راستای تسهیل ارتباطات برای زوار ایرانی خاطرنشان كرد: وزارت ارتباطات عراق قرار است در طول نقاطی از مسیر پیاده روی وای فای، رایگان در اختیار زوار قرار دهد. مجموعه ای از این اقدامات را در نظر گرفته ایم كه در آینده نزدیک به زائرین عزیز اعلام خواهیم كرد.

عیسی زارع پور در پایان یادآور شد: در كشور ایران همكاران ما تا نقاط مرزی، اقدامات بسیار گسترده ای را با استقرار سایت‌های سیار انجام داده‌اند تا بتوانیم قبل از ورود به خاک عراق در مسیرها و مرزهایی كه اعلام خواهند شد؛ مانند همیشه ارتباطات با كیفیتی را به مردم عزیزمان ارائه دهیم.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا