تازه های روزفناوری

حمایت برنامه فن‌تز از پایان‌نامه‌های مرتبط با فناوری‌های اولویت‌دار


برنامه فن‌تز در مسیر زنجیره ارزش‌ از پایان‌نامه‌های مرتبط با فناوری‌های اولویت‌دار و جهت‌ساز در مراجع بین‌المللی و معتبر حمایت می‌کند.

برنامه فن‌تز با هدف فرهنگ‌سازی و هدایت دستاورد‌های پایان‌نامه‌های دانشجویی در مسیر زنجیره ارزش از پایان‌نامه‌های مرتبط با فناوری‌های اولویت‌دار و جهت‌ساز و با خروجی‌های قابل ثبت در مراجع بین‌المللی و معتبر حمایت می‌کند.

فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری و با حمایت وزارتین علوم و بهداشت و دانشگاه آزاد اسلامی، ستاد‌های توسعه فناوری و کریدور فناوری تا بازار برگزار خواهد شد.

این برنامه که مجری اصلی آن کانون مدیریت دارایی‌های فکری معاونت علمی است به نحوی طراحی شده که رساله‌ها و پایان‌نامه‌های دانشجویی در موضوعات کلیدی با ظرفیت ثبت در اداره ثبت اختراع آمریکا (USPTO وفایلینگ PST پس از بررسی و انتخاب برای توسعه فناوری و تجاری سازی، جهت‌دهی و حمایت شوند.

چشم‌انداز این برنامه، حمایت از ثبت اختراعات و کمک به فرآیند توسعه فناوری، ترویج و تجاری‌سازی پایان‌نامه‌های حیطه فناوری‌های راهبردی است.

تمامی فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد، دکتری حرفه‌ای، دانشجویان دکتری که از پروپوزال خود دفاع کرده‌اند و موضوع پایان‌نامه آن‌ها در حیطه‌های فناورانه است و همچنین محققین پسادکتری می‌توانند در این برنامه شرکت کنند.

علاقمندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و ارسال درخواست شرکت در برنامه فن‌تز به نشانی الکترونیکی https://patentoffice.ir//page/۵۲۳۶ مراجعه کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا