تازه های روزورزشی

سومین شکست ایران در روز درخشان دلارام وکیلی

به گزارش مجله شنایا، تیم ملی بسکتبال زنان ایران در سومین دیدار خود در جام ویلیام جونز به مصاف تیم چین‌تایپه الف رفت.

شاگردان النی کاپوجیانی پس از شکست در دو جدال نخست، در پی پیروزی برابر تیم میزبان بودند؛ ملی‌پوشان کشورمان در دیدار روز گذشته برابر تیم ملی فیلیپین نمایش تحسین‌برانگیزی داشتند و همین، نقطه امیدواری برابر چین‌تایپه بود.

تیم ملی بسکتبال زنان ایران بازی را با ترکیب شیدا شجاعی، آیدا گل محمدی، نگین رسولی‌پور، فائزه شهریاری و معصومه اسماعیل‌زاده آغاز کرد.

چین‌تایپه کوارترهای اول و دوم را با برتری ۲۶ بر ۱۴ و ۱۵ بر ۱۳ سپری کرد تا نیمه اول با نتیجه ۴۱ بر ۲۷ به سود میزبان خاتمه یابد.

تیم ملی بسکتبال زنان

دو کوارتر بعدی نیز با برتری ۱۸ بر ۱۵ و ۱۸ بر ۱۶ چین‌تایپه A همراه بود، تا ۷۷ بر ۵۸ نتیجه پایانی سومین دیدار ملی‌پوشان بسکتبال ایران در جام ویلیام جونز باشد.

همچون بازی گذشته برابر تیم ملی فیلیپین، نمایش خوب یاران النی برابر تیم ششم آسیا، امید برای صعود به دیویژن A را بیشتر از هر زمانی کرده است.

غفلت در کوارتر اول برابر چین‌تایپه و کوارتر سوم برابر فیلیپین، باعث شکست ایران در دو دیدار اخیر شد؛ اما در سایر دقایق بازی، نمایش خوب و رقابت نزدیک بسکتبالیست‌های کشورمان، همه را به انتظار برای تحقق رویای صعود دعوت می‌کند.

تیم ملی بسکتبال زنان

دلارام وکیلی ستاره ایران در جدال امروز بود؛ ۲۱ امتیاز دلارام از ۷ پرتاب سه امتیازی بدست آمد. ۷۷.۸ درصد موفقیت در شوت‌های سه امتیازی، آمار رویایی را برای کاپیتان بسکتبال ایرن در جام ویلیام جونز به ثبت رساند!

نگین رسولی نیز همچون دیدارهای گذشته عملکر خوبی داشت؛ ۱۵ امتیاز، ۴ ریباند و  ۷ پاس منجر به گل، آمار نگین در دیدار با چین‌تایپه بود.

گلشید امیدیان و آناهیس خداوردیان با نظر کاپوجیانی در این دیدار به میدان نرفتند.

تیم ملی بسکتبال زنان کشورمان فردا در چهارمین دیدار خود به مصاف نماینده ژاپن خواهد رفت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا