تازه های روزورزشی

پاسخ نهایی امباپه به پیشنهاد جنون آمیز الهلال | تصمیم فوق ستاره برای ترک پاریس مشخص شد

پابلو پولو خبرنگار سرشناس روزنامه مارکا نوشت: پاری سن ژرمن امید زیاد داشت که ام‌باپه راهی الهلال شود

به گزارش مجله شنایا و به نقل از اکیپ، هیاتی از باشگاه الهلال برای مذاکره با کیلیان ام‌باپه راهی پاریس شدند. ام‌باپه با وجود پیشنهاد وسوسه انگیزی که الهلال به او داد به صراحت به این باشگاه اعلام کرد که در شرایط کنونی علاقه‌ای برای ترک فوتبال اروپا ندارد و به این ترتیب حضور این بازیکن در الهلال منتفی شد.

پابلو پولو خبرنگار سرشناس روزنامه مارکا نوشت: پاری سن ژرمن امید زیاد داشت که ام‌باپه راهی الهلال شود اما این اتفاق نیفتاد. از طرف دیگر سران پاری سن ژرمن امیدی به انتقال این بازیکن به رئال ندارند. باشگاه پاری سن ژرمن طبق قوانینی که دارد نمی تواند ام‌باپه را خانه‌نشین کند تا این بازیکن به یک دردسر بزرگ برای تیم تبدیل شود.

به نظر می رسد که جدایی کیلیان ام‌باپه از پاری سن ژرمن بسیار جدی است. او یک سال دیگر با باشگاه پاریسی قرارداد دارد. سران باشگاه پاری سن ژرمن از این بازیکن خواسته‌اند که یا قراردادش را تمدید کند یا تیم را در تابستان جاری ترک کند اما او اصرار به ماندن در تیم تا پایان قراردادش بدون تمدید آن دارد.

پیش از این رسانه‌های اروپایی اعلام کردند که خانواده‌ ام‌باپه که مدیر برنامه‌های این بازیکن نیز هستند با پیشنهاد الهلال موافقت کرده‌اند و آن را مناسب می‌دانند. حتی باشگاه پاری سن ژرمن هم با پیشنهاد الهلال که بالاترین پیشنهاد در تاریخ فوتبال است موافقت کرده اند اما در نهایت ام‌باپه حاضر به حضور در لیگ عربستان نشد.

ام‌باپه به حضور در رئال مادرید علاقه دارد و به باشگاه پاری سن ژرمن اعلام کرده که در صورت جدایی از این تیم تنها راهی رئال می‌شود اما ظاهرا رئال در تابستان سال جاری به جذب این بازیکن علاقه‌ای ندارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا