تازه های روزورزشی

نباید پرسپولیس قهرمان می‌شد | نمی‌خواهم تحقیر کنم …

رضا درویش می‌گوید صد در صد قرارداد تیم را پرداخت کرده اما در مجموع بیش از ۵۰ میلیارد پاداش قهرمانی باقی مانده است.

به گزارش مجله شنایا، پرسپولیس فصل گذشته علی‌رغم فراز و فرودهایی که داشت با آمار صد در صد برد در سال ۱۴۰۲ و ارائه بازی‌های درخشان از بعد از عید، قهرمان لیگ برتر و جام حذفی شد و این موضوع، آپشن‌های قهرمانی را برای اعضای تیم فعال کرد.

رضا درویش که امروز صبح در برنامه ورزش و مردم حاضر شده بود در مورد مشکلات سرخ‌ها و موضوع پرداخت آپشن گفت: اگر تیم‌های صنعتی را کنار بگذاریم جزو معدود تیم‌هایی هستیم که صد در صد قرارداد بازیکنان را پرداخت کرده‌ایم. امروز فقط آپشن‌های بازیکنان را بدهکاریم. امروز می‌گویم کاش قهرمان نمی‌شدیم چون ۵۰، ۶۰ میلیارد آپشن این دو تا قهرمانی است.

درویش در مورد اینکه سازمان لیگ هیچ پاداشی به قهرمان نمی‌دهد بیان کرد: نمی‌خواهم تحقیر کنم اما همین همسایه‌های کم درآمد ما وقتی جام می‌گذارند، به قهرمان یک چیزی می‌دهند. ما قهرمان لیگ و حذفی شدیم و سوپرجام هم برای ماست اما یک ریال بابت پاداش به تیم قهرمان ندادند. انگیزه تیم قهرمان چیست؟ فقط باید دل هوادار خوش باشد که تیم جام گرفته و من متحمل ۶۰ میلیارد بدهی بشوم؟ می‌گویند هیچی نمی‌دهیم و چنین رسمی نداشته‌ایم! چند روز پیش گفتند احتمالا بناست از فصل جدید بدهند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا