تازه های روزورزشی

پریسا امامی با پالایش نفت آبادان تمدید کرد 

به گزارش مجله شنایا، در فصل گذشته سوپرلیگ فوتسال زنان ایران، پریسا امامی همراه با پالایش نفت آبادان پس از پیکان تهران و نصر البرز، در جایگاه سوم جدول هشت‌ تیمی ایستاد.

نماینده آبادان پس از قهرمانی در فصل ۱۳۹۹-۱۴۰۰، در دو فصل گذشته نتوانسته عملکرد خوب خود را تکرار کند و در رسیدن به جام قهرمانی ناکام مانده است.

پریسا امامی که پیش‌تر به عنوان بازیکن و مدیر فنی نیز در این باشگاه حضور داشته، با تمدید قرارداد خود به دنبال پایان دادن به این روند است.

او در این خصوص به مجله شنایا گفت: پس از مذاکره و مشخص کردن اهداف مشترکمان با باشگاه‌، تصمیم به تمدید قراردادم به مدت یک فصل دیگر گرفتم.

20220728 235133 1

او ادامه داد: هدف ما ساخت تیمی است که مدعی عنوان قهرمانی باشد و این هدف نیازمند تغییراتی در بدنه تیم است. در حال مذاکره با چند بازیکن فصل گذشته‌مان و همچنین بازیکنان جدید هستیم.

سرمربی پالایش افزود: هنوز به توافق نهایی با مهره‌های موردنظرمان نرسیدیم اما طبق برنامه باشگاه، هدف ما ساخت تیمی مدعی و متشکل از جوانان و همچنین بازیکنان باتجربه است.

وضعیت اقتصادی تاثیر زیادی بر بالاترین سطح فوتسال باشگاهی زنان ایران -به خصوص در چند وقت اخیر- داشته و می‌تواند کیفیت لیگ را نیز دستخوش تغییر کند.

امامی در این مورد و سطح رقابت لیگ اظهار کرد: با توجه به وضعیت موجود، پیش‌بینی لیگ غیرممکن خواهد بود. با درنظر گرفتن ۱۰ تیمه شدن لیگ و برگزاری آن در دو نیم‌فصل، فکر می‌کنم رقابت شدیدی بین تیم‌ها شکل خواهد گرفت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا