تازه های روزفناوری

حساب توییتر برای همیشه بسته شد


پس از تغییر رسمی لوگوی توییتر از پرنده آبی به X، اکنون حساب رسمی این پلتفرم با نام توییتر نیز بسته شده است.

شبکه اجتماعی توییتر بعد از سال‌ها فعالیت، تنها در سه روز برای همیشه از بین رفت. حساب رسمی توییتر اکنون به طور رسمی غیرفعال شده است. اگر به اکانت توییتر در X که نام جدید آن است بروید پیامی را خواهید دید مبنی بر اینکه «این حساب دیگر فعال نیست. برای به‌روزرسانی، X@ را دنبال کنید.» اکانت رسمی X اکنون بسیار فعال است.

همه چیز در انتقال توییتر به X سریع پیش می رود. لوگوی توییتر در نسخه وب پلت فرم رسانه‌های اجتماعی جایگزین شده است. در موبایل اما هنوز پرنده توییتر دیده می‌شود. در دفتر مرکزی توییتر در سانفرانسیسکو، نام تجاری قدیمی حذف شده است اما لوگوی جدید هنوز دیده نمی شود. با این حال، لوگوی X بر روی ساختمان مرکزی به نمایش درآمد و توسط ایلان ماسک در توییتی به اشتراک گذاشته شد. توییتر بلو نیز اکنون X Blue نامیده می شود.

ظاهرا ماسک از لوگوی X در شکل فعلی آن راضی است. او در توییتی اعلام کرد: «لوگو در طول زمان تکامل خواهد یافت.» او همچنین گفت که X “با ارزش‌ترین برند روی زمین خواهد شد.»

ماسک آشکارا از کاربران خواسته تا اخبار، ویدئوها، نظرات، انجام تراکنش‌های مالی و موارد دیگر را در X به اشتراک بگذارند. 

 هنوز برنامه مشخصی برای انجام سایر ایده‌های تغییر نام و کاربری اعلام نشده است. مشخص نیست آیا پست‌های منتشره در این پلتفرم همچنان توییت نامیده می‌شوند یا خیر. به نظر می‌رسد صفحه X یا همان توییتر ایلان ماسک تنها جایی است که می‌توان توسط آن از اخبار جدید درباره X مطلع شد.

منبع:TIMESOFINDIA

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا