تازه های روزفناوری

۲۹ تیر؛ مرحله دوم دوازدهمین مسابقه ملی فناوری نانو برگزار می‌شود


مرحله دوم دوازدهمین مسابقه ملی فناوری نانو ۳۰ تیر ، به صورت حضوری در ۲۲ حوزه امتحانی در سراسر کشور برگزار خواهد شد.

دوازدهمین مسابقه ملی فناوری نانو، در تابستان ۱۴۰۲ به صورت سه مرحله‌ای در حال برگزاری است.

مرحله اول این مسابقه در قالب ۳ آزمون آنلاین، در طول سه روز بر روی سایت آموزش فناوری نانو فعال شد و دواطلبان فرصت داشتند در این سه روز با یکدیگر به رقابت بپردازند. در این مرحله از میان ۵۳۹۵ داوطلب مسابقه، ۳۱۶۸ نفر شرکت کرده و با یکدیگر به رقابت پرداختند. ۳۰۹ نفر برتر این مرحله وارد مرحله دوم شدند.

شرایط برگزاری مرحله دوم دوازدهمین مسابقه ملی فناوری نانو، جهت اطلاع راه‌یافتگان به مرحله دوم، به شرح زیر است: تاریخ و نحوه برگزاری مرحله دوم مسابقه

مرحله دوم دوازدهمین مسابقه ملی فناوری نانو به صورت حضوری در تاریخ ۳۰ تیر ۱۴۰۲ از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۲ ظهر برگزار خواهد شد.

منابع مرحله دوم مسابقه

منابع مرحله دوم مسابقه ملی، دقیقاً همان منابع مرحله اول است؛ این منابع به شرح زیر است:

مقالات منتخب از سایت آموزش فناوری نانو به همراه کتاب محصولات فناوری نانو ساخت ایران.

آزمون مرحله دوم مسابقه حاوی ۱۰۰ سؤال ۴ گزینه‌ای است و داوطلبان فرصت دارند در مدت زمان ۱۰۵ دقیقه به این سؤالات پاسخ دهند. بودجه‌بندی آزمون به شرح زیر است:

دومین مرحله دوازدهمین مسابقه ملی فناوری نانو شامل یک دفترچه سؤال و دو پاسخ‌برگ اختصاصی است، یک پاسخ‌برگ جهت پاسخ به سوالات مسابقه و یک پاسخ‌برگ جهت پاسخ به سوالات تشریحی آزمون ورودی شبکه مدرسان فناوری نانو، که سوالات آن در انتهای دفترچه آزمون مرحله دوم آورده شده است.

شرایط آزمون ورودی شبکه مدرسان فناوری نانو

علاقمندانی که تمایل دارند از طریق دوازدهمین مسابقه ملی فناوری نانو در آزمون ورودی شبکه مدرسان فناوری نانو شرکت کنند، ضروری است علاوه‌بر پاسخ‌دهی به سوالات تستی مسابقه به سوالات تشریحی انتهای دفترچه آزمون نیز پاسخ دهند. برای پاسخ‌دهی به سوالات تشریحی ۳۰ دقیقه زمان به صورت جداگانه در نظر گرفته خواهد شد.

حوزه‌های آزمون

با توجه به حضوری بودن مرحله دوم مسابقه،  ۲۲ حوزه در اقصی نقاط کشور به عنوان حوزه امتحانی در نظر گرفته شد. گفتنی است این حوزه‌ها طبق نظرسنجی صورت گرفته از ۳۰۹ داوطلب راه‌یافته به مرحله دوم تعیین شدند. شرایط حضور در حوزه‌های امتحانی با رعایت موارد امنیتی برای شرکت‌کنندگان فراهم شده است. لیست شهر‌های دارای حوزه فعال به شرح زیر است:

تهران، مشهد، اصفهان، شیراز، گرگان، تبریز، کاشان، اهواز، ساری، رشت، کرمان، همدان، بندرعباس، سنندج، قزوین، اراک، قم، یزد، جهرم، زاهدان، بوشهر و سمنان.

لیست کلیه حوزه‌های فعال به همراه آدرس و لوکیشن در کارت ورود به جلسه اعلام خواهد شد.

کارت ورود به جلسه

کارت ورود به جلسه، روز چهارشنبه ۲۸ تیر در اختیار شرکت‌کنندگان قرار خواهد گرفت و شرکت‌کنندگان در روز آزمون باید کارت خود را به صورت پرینت شده همراه خود داشته باشند. این کارت حاوی اطلاعاتی نظیر نام و نام‌خانوادگی، کد ملی، کد داوطلبی، شماره صندلی و حوزه آزمون داوطلب است. نحوه دریافت کارت به اطلاع شرکت‌کنندگان خواهد رسید.

جهت شرکت در مسابقه به نکات زیر توجه کنید:

تمامی سؤالات به صورت چهارگزینه‌ای است و پاسخ اشتباه نمره منفی دارد.

آزمون رأس ساعت ۱۰ صبح روز جمعه، ۳۰ تیر ۱۴۰۲ آغاز خواهد شد و از این ساعت به بعد، امکان ورود داوطلبان به حوزه وجود نخواهد داشت.

توصیه می‌شود نیم ساعت قبل از شروع آزمون، در محل آزمون حضور داشته باشید.

به همراه داشتن کارت ورود به جلسه و کارت شناسایی معتبر (کارت ملی/پاسپورت/شناسنامه) الزامی است.

در صورتی که موفق به دریافت کارت ورود به جلسه خود نشدید با پشتیبانی دبیرخانه مسابقه ملی نانو تماس بگیرید.

حتماً یک مداد سیاه نرم، پاک‌کن، مدادتراش و سنجاق به همراه داشته باشید.

استفاده از هرگونه وسایل الکترونیکی نظیر تلفن همراه، ساعت مچی هوشمند، دستگاه‌های حافظه‌دار و ارتباطی و … در جلسه آزمون ممنوع است.

سؤالات آزمون به گونه‌ای طراحی شده است که نیازی به استفاده از ماشین حساب نیست، لذا از همراه آوردن ماشین حساب در جلسه آزمون خودداری کنید.

از آوردن وسایل اضافی نظیر کیف دستی، کاغذ یادداشت و … به جلسه آزمون خودداری کنید.

برای همه داوطلبان مرحله دوم دوازدهمین مسابقه ملی فناوری نانو آرزوی سلامتی و موفقیت داریم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا