فرهنگی

کانگووا: پس از پرابهاس و یاش، سوریا، ستاره تامیل، با درام اکشن خود، تمام هندوستان را تسخیر می کند.

هجوم ستارگان جنوب هند به بازار سراسر کشور واقعاً جالب بوده است. پرابهاس به عنوان باهوبالی در سراسر هند محبوب است، یاش نیز با KGF تخیل تماشاگران را برانگیخت و فیلم‌های آلو آرجون در ماهواره غوغا به پا کرده‌اند. همچنین، سوریا، بازیگر تامیل، مورد علاقه مخاطبان هندی زبان نیز بوده است. فیلم‌هایی مانند Jai Bhim و Soorarai Pottru احترام عمیق همه را برای او به ارمغان آورد.

به نظر می‌رسد که Kanguva (کانگووا ) برای او طرفداران جدیدی به ارمغان خواهد آورد. یک تحلیلگر مشهور تجارت فیلم گفته است که کانگووا وعده سرگرمی واقعی روی پرده بزرگ را برای هر عاشق فیلمی می‌دهد. این فیلم پتانسیل تبدیل شدن به یک فیلم محبوب در بین مردم با زبان‌های مختلف را دارد.

فیلم کانگووا
فیلم جدید سوریا

کومال نهتا، کارشناس برجسته تجارت، پستی را منتشر کرده است که می گوید کانگووا فیلمی با پتانسیل بسیار زیاد است. او گفت که مردم با جلوه های بصری نفس گیر، موسیقی ((دوی سری پراساد)) و حضور سوریا شگفت زده خواهند شد. سوپراستار تامیل آخرین بار با نقش رولکس در ویکرام دیده شد.

در این فیلم دیشا پاتانی به عنوان بانوی اصلی حضور دارد. او یک چهره محبوب در میان جمعیت هندی زبان است. دیشا پاتانی در گیشه نیز سابقه خوبی دارد. پس از Animal، بابی دئول طرفداران جدیدی در این صنعت پیدا کرده است. ستاره دهه ۹۰ با تعدادی فیلم و نمایش های اینترنتی در اوج است. کانگووا ممکن است مردم شمال را غافلگیر کند. سازندگان هندی در ژانر فانتزی دست به آزمایش نمی‌زنند. (فیلم‌های فانتزی هندی به ندرت ساخته می‌شوند.)

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا