فناوری

این نرم‌افزار گوگل‌پلی طی ۳ روز آینده غیرفعال می‌شود | چطور اطلاعاتمان را حفظ کنیم؟ (۱۴ فروردین ۱۴۰۳)

این نرم‌افزار گوگل‌پلی طی ۳ روز آینده غیرفعال می‌شود | چطور اطلاعاتمان را حفظ کنیم؟ (۱۴ فروردین ۱۴۰۳)
برنامه پادکست گوگل بیش از ۵۰۰ میلیون بار دانلود شده است، اما تنها ۴ درصد از شنوندگان پادکست در ایالات متحده از این پلت فرم استفاده می‌کنند.

به گزارش مجله شنایا، گوگل می‌گوید از ۲ آوریل (امروز)، این سرویس برای کاربران آمریکایی متوقف می‌شود و به طور بالقوه میلیون‌ها نفر را مجبور به انتقال داده‌های اشتراک پادکست خود می‌کند. متأسفانه فرآیند انتقال داده‌ها می‌تواند گیج کننده باشد و ممکن است کاربران را در معرض کلاهبرداران و دزدان اعتبار قرار دهد. بنابراین، ضروری است که بدانید چگونه داده‌های اشتراک پادکست خود را به طور ایمن به سرویس دیگری منتقل کنید.

بخوانید:  از آب میوه تا کورن فلکس؛ این صبحانه‌ها سلامتی شما را به خطر می‌اندازد!

شاید تعجب آور باشد که با توجه به ۵۰۰ میلیون دانلود، اپلیکیشن پادکست گوگل به پایان راه رسیده است. البته این موضوع هنوز برای همه نیست اما تا آنجا که به کاربران ایالات متحده مربوط می‌شود، این سرویس ۲ آوریل متوقف می‌شود. اگرچه سایر کاربران همچنان می‌توانند با استفاده از این برنامه به پادکست گوش دهند اما کاربران مستقر در ایالات متحده یادآوری درون برنامه‌ای دریافت می‌کنند. اعلان‌هایی مبنی بر اینکه زمان برای گوش دادن و انتقال داده‌های اشتراک آنها در حال اتمام است.

چگونه داده‌های اشتراک خود را به YouTube Music منتقل کنید

Google یک راهنمای کمکی منتشر کرده تا اطمینان حاصل کند که انتقال داده‌های اشتراک از Google Podcasts به YouTube Music تا حد امکان بدون دردسر باشد. کاربران برنامه در ایالات متحده یک اعلان درون برنامه‌ای دریافت می‌کنند که از آنها می‌خواهد راهنمایی را بخوانند و قبل از ژوئیه اقدامات لازم را انجام دهند.

بخوانید:  OpenAI ظاهراً برای آموزش GPT-4 از ویدئو‌های یوتوب استفاده کرده است

جزئیات کامل این موضوع در صفحات راهنمای انتقال پادکست Google گنجانده شده اما برای انتقال به YouTube Music مراحل اصلی عبارتند از:

  • گزینه اشتراک‌های صادراتی را که در بالای صفحه برنامه Google Podcasts نمایش داده می‌شود، انتخاب کنید
  • رفتن به YouTube Music را انتخاب کنید
  • در برنامه YouTube Music، گزینه انتقال را انتخاب کنید و ادامه دهید.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا