فرهنگی

ویدئو | صحبت‌های تاثیرگذار علیرضا نبی، خیر و کارآفرین مشهدی، در برنامه محفل | بهترین برندها را می‌پوشیدم ولی حالم خوب نبود

دکتر علیرضا نبی، خیر و کارآفرین مشهدی، در برنامه “محفل”، درباره اینکه امام رضا (ع) چطور مسیر زندگی‌اش را تغییر داده صحبت کرده است.

به گزارش مجله شنایا، دکتر علیرضا نبی، خیّر و کارآفرین مشهدی در برنامه محفل گفت: بهترین برندها رو می‌پوشیدم، بهترین ماشین رو داشتم؛ مال داشتم ولی حال نداشتم!

اینجا ببینید:

بخوانید:  بیوگرافی روزبه چشمی بازیکن تاریخ ساز و نور چشمی کارلوس کیروش !!

کد ویدیو

علیرضا نبی، کارآفرین مشهدی، کیست؟

علیرضا نبی، کارآفرین اجتماعی در سال ۱۳۴۷ در مشهد به دنیا آمده است. وی کارخانه‌های متعددی را تاسیس کرده که شرط استخدام کارگران در آن‌ها، داشتن سوء پیشینه است. وی در ۱۷ سالگی نخستین کارگاه تولیدی خود را که چاپ روی پارچه است، راه می اندازد. این کارگاه نخستین کارگاه چاپ پارچه در مشهد بود. علیرضا نبی تحصیلات دانشگاهی خود را در مقطع فوق لیسانس و دکترا در رشته اقتصاد با گرایش منابع انسانی به پایان رسانید و پس از آن به صورت مشاور در کمپ‌های مخصوص زندانیان به آن‌ها مشاوره می‌دهد.

بخوانید:  اعلام زمان برگزاری مراسم یادبود و تشییع رضا داودنژاد

گروه کارخانجات زیتون آرشیا با شعار “اینجا شرط استخدام سوءپیشینه است” زیر مجموعه بنیاد خیریه دکتر نبی است و با هدف حمایت از اشتغالزایی افراد آسیب دیده؛ معتادین بهبودیافته، زندانیان آزاد شده جرائم عمد و غیرعمد‌ و زنان سرپرست خانوار در جوار امام مهربانی‌ها تاسیس شد و با عنوان سفیر سلامت اجتماعی، در قالب سه مجموعه تولیدی و با ظرفیت دریافت سالانه بالغ بر ۱۰۰۰تن زیتون و ۳۰۰ تن روغن زیتون مشغول به فعالیت می‌باشد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا