فرهنگی

آیا فصل دوم سریال «دفتر یادداشت» تولید می‌شود؟

کیارش اسدی زاده، کارگردان سریال «دفتر یادداشت»، درباره احتمال ساخت فصل دوم این سریال گفته است.

به گزارش مجله شنایا – با پایان فصل اول سریال «دفتر یادداشت» مخاطبان به شکل جدی خواستار تولید فصل دوم آن شدند، کیارش اسدی زاده کارگردان سریال در گفت وگویی درباره آخرین وضعیت تولید فصل جدید توضیحاتی ارائه داده است.

 کیارش اسدی زاده در گفت وگویی که به تازگی با سایت خبری «فیلم‌نت» انجام داده درباره تولید فصل دوم سریال «دفتریادداشت» گفته است: «من خوشحالم که سریال به سمتی رفته که برخی دلشان می‌خواهد این سریال فصل دوم داشته باشد. واقعیت این است که در همه جای دنیا کمپانی تولیدکننده است که باید نیاز تولید فصل دوم اثر را احساس کند و چنین پیشنهادی به تیم تولیدکننده بدهد. واقعیت این است که تا امروز چنین موضوعی مطرح نشده است، اما من و تهیه‌کننده و نویسنده این احتمال را می‌دادیم که ممکن است «دفتر یادداشت» سریال موفقی شود و این ایده می‌تواند وجود داشته باشد.»

بخوانید:  نیک آفرمن و بتی گیلپین به سریال Death by Lightning پیوستند

او در ادامه، حرف‌های خود را اینچنین ادامه داده و عنوان کرده: «در نسخه‌ای که از سریال قبل از تولید بازنویسی کردیم کاشت‌های فصل دوم را گذاشتیم و در جلسات طولانی به این موضوع فکر کردیم که قصه فصل دوم باید چه قصه‌ای باشد. در واقع نمی‌خواستیم وقتی چنین درخواستی از ما می‌شد به موضوع فکر کنیم و به همین دلیل در حین نگارش فصل اول این موضوع را در ذهن داشتیم.»

بخوانید:  تحلیل خصوصیات مشترک ادیان بدوى در ذهن انسان ابتدائى

اسدی زاده در پایان با اشاره به اینکه آمادگی ساخت فصل دوم وجود دارد، حرف‌هایش در این زمینه را اینطور جمع بندی کرده و گفته: «در فیلمنامه نیز کاشت‌های لازم برای فصل دوم گذاشته شده و مخاطب قطعاً آن کاشت‌ها را دیده‌است و حتی قبل از شروع فیلمبرداری فصل اول کلیت طرح فصل دوم در ذهن این مثلث فکری اصلی قصه شکل گرفته است. با این حال در حال حاضر پلتفرم تصمیمی برای این موضوع نگرفته و من نمی‌توانم به طور قطعی بگویم که این سریال فصل دومی دارد یا خیر. در مجموع باید گفت «دفتر یادداشت» برای من آنقدر قابل احترام است که برایم مهم است هر چیزی که به صلاح این سریال است اتفاق بیفتد.»

بخوانید:  فیلم صحبت های ایران درودی درباره چهره زشتش

سریال «دفتر یادداشت» سومین تجربه کیارش اسدی زاده در زمینه ساخت سریال خانگی است. این سریال از محصولات پلتفرم فیلمنت است که در سال ۱۴۰۲ پخش آن آغاز شد و بعد از انتشار آن بعد از پخش ۱۵ قسمت به پایان رسید.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا