فرهنگی

اسکارلت جوهانسون وارد «دنیای ژوراسیک» می‌شود؟

هنرپیشه زن مطرح هالیوود رسما دارد برای حضور در فیلم Jurassic World جدید با یونیورسال مذاکره می‌کند.

به گزارش مجله شنایا، ماه گذشته خبری منتشر شد مبنی‌براینکه اسکارلت جوهانسون پیشنهادی برای بازی در فیلم جدید «دنیای ژوراسیک» دریافت کرده است و حالا معلوم شده است که این بازیگر در آستانه حضور در یک مجموعه بلاک‌باستری دیگر است. هالیوودریپورتر تأیید کرد که اسکارلت جوهانسون برای حضور در فیلم Jurassic World جدید مذاکرات خود با یونیورسال را آغاز کرده است و قرار است نقش اصلی این فیلم علمی-تخیلی را بازی کند.

در حال حاضر، جزئیات بیشتری انتشار نیافته است، اما می‌گویند که جنیفر لارنس، که سابقه حضور در دو مجموعه X-Men و هانگر گیمز را دارد، گزینه اول یونیورسال برای حضور در فیلم جدید «دنیای ژوراسیک» بوده که این پیشنهاد را رد کرده است. گرث ادواردز، کارگردان آثاری چون فیلم Monsters، فیلم Godzilla، فیلم Rogue One: A Star Wars Story و فیلم The Creator وظیفه کارگردانی قسمت جدید فیلم «دنیای ژوراسیک» را بر عهده دارد.

دیوید کپ وظیفه نوشتن فیلم‌نامه قسمت جدید فیلم Jurassic World را بر عهده دارد. کپ سابقه نوشتن فیلم‌نامه فیلم Jurassic Park و فیلم Jurassic Park: The Lost World را، هردو به‌کارگردانی استیون اسپیلبرگ، در کارنامه خود دارد. تولید قسمت جدید فیلم Jurassic World از ماه ژوئن امسال (خرداد یا تیر) آغاز خواهد شد. همچنین، اسپیلبرگ که دو قسمت اول فیلم پارک ژوراسیک را کارگردانی کرده بود، ازطریق Amblin Entertainment به‌عنوان تهیه‌کننده اجرایی در فیلم جدید «دنیای ژوراسیک» حضور دارد.

جوهانسون در سال ۲۰۲۳ در فیلم Asteroid City و فیلم North Star حضور داشته است و در سال ۲۰۲۴ شاهد حضورش در فیلم Project Artemis و انیمیشن Transformers One خواهیم بود. جوهانسون، که در سال‌های گذشته بیشتر برای بازی در دنیای سینمایی مارول و نقش «بلک ویدو» شناخته می‌شود، با بازی در فیلم Black Widow در سال ۲۰۲۱ به کار خودش در MCU پایان داد. جوهانسون پیش از این دو بار، برای بازی در فیلم‌های Marriage Story و فیلم Jojo Rabbit نامزد دریافت جایزه اسکار شده است.

فیلم Jurassic World جدید برای اکران در تاریخ ۲ ژوئیه ۲۰۲۵ (۱۱ تیر ۱۴۰۴) برنامه‌ریزی شده است.

منبع:‌ زومجی

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا