فناوری

چت‌جی‌پی‌تی پاسخ‌های خود را برای شما می‌خواند (+ روش استفاده از این قابلیت)

چت‌جی‌پی‌تی پاسخ‌های خود را برای شما می‌خواند (+ روش استفاده از این قابلیت)

مجله شنایا – این چت‌بات در حال حاضر قادر به خواندن با صدای بلند به ۳۷ زبان مختلف است و خودش می‌تواند زبان یک مکالمه را تشخیص دهد. و خبر بهتر اینکه این ویژگی کاملاً رایگان به آن اضافه می‌شود

به تازگی اکانت رسمی OpenAI در X اخبار مهمی را در مورد ChatGPT منتشر کرده است. این سیستم اکنون این توانایی را یافته است که پاسخ‌هایش را برای شما بخواند، و این قابلیت به همان اندازه که مفید است پویا نیز هست. این چت‌بات در حال حاضر قادر به خواندن با صدای بلند به ۳۷ زبان مختلف است و خودش می‌تواند زبان یک مکالمه را تشخیص دهد. و خبر بهتر اینکه این ویژگی کاملاً رایگان به آن اضافه می‌شود، و اگر همچنان با GPT 3.5 کار می‌کنید، همچنان می‌توانید از آن مطابق میل خود استفاده نمایید.
 
در این مطلب مجله شنایا به نقل از اسلش‌گیر برای کسانی که شیفته استفاده از قابلیت خواندن پاسخ توسط ChatGPT هستند نحوه استفاده از آن در دستگاه‌های اندروید و iOS آورده شده است.
 
نحوه استفاده از قابلیت خواندن پاسخ ChatGPT در اندروید و iOS
 
کسانی که مدتی از ChatGPT استفاده کرده‌اند احتمالاً می‌دانند که سیستم پشتیبانی از قابلیت‌های صوتی چیز جدیدی نیست. OpenAI چنین قابلیت‌هایی را در سپتامبر ۲۰۲۳ اضافه کرد، برای استفاده از آنها چند مرحله ساده باید طی کنید که در هر دو سیستم عامل اندروید یا iOS دقیقاً یکسان است.
 

۱. چت‌جی‌پی‌تی را در دستگاه اندروید یا iOS خود باز کنید.
 
۲. یک درخواست (پرامپت) متنی را به هر زبانی که می‌خواهید وارد کنید.
 
۳. به چت‌جی‌پی‌تی اجازه دهید تا پاسخی را به پرامپت ارائه کند.
 
۴. هنگامی که ChatGPT پاسخ داد، پاسخ را لمس کنید و نگه دارید تا لیستی از گزینه‌ها ظاهر شود.
 
۵. از لیست گزینه‌ها، “Read Aloud” را انتخاب کنید تا پاسخ برای شما خوانده شود.
 
روال آن به همین سادگی است و این مراحل برای نسخه مرورگر ChatGPT نیز قابل اجرا هستند. نمی‌توان انکار کرد که ChatGPT هنوز راه درازی در پیش دارد، اما گزینه خواندن با صدای بلند قطعاٌ ویژگی مفیدی است که بسیاری از کاربران در ادامه از آن سود خواهند برد.

بخوانید:  هشدار جدی به آقایان؛ شکم بزرگ بر مغز شما تأثیر می‌گذارد!

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا