آشپزیزندگی

طرز تهیه ساندویچ تن ماهی ساده با طعم بسیار عالی

طرز تهیه ساندویچ تن ماهی ساده با طعم بسیار عالی

ساندویچ تن ماهی یکی از انواع غذاهای خوشمزه و پرطرفدار بین المللی است که با مواد متنوعی درست می شود، برای مشاهده آموزش کامل و مرحله به مرحله طرز تهیه ساندویچ تن ماهی در ادامه با مجله شنایا همراه باشید.

مواد لازم برای ۴ نفر
کنسرو تن ماهی ۱ عدد
کنسرو ذرت ۱ عدد
خیارشور ۶ تا ۷ عدد
پیاز کوچک ۱ عدد
آب لیمو ترش تازه ۱ عدد
سس مایونز ۲ تا ۳ قاشق غذاخوری
آویشن، فلفل سیاه، نمک به مقدار کافی

طرز تهیه ساندویچ تن ماهی

مرحله اول

برای تهیه ساندویچ تن ماهی خوشمزه ابتدای کار پوست پیاز را جدا می کنیم، سپس به صورت نگینی ریز خرد می کنیم. در ادامه یک کاسه مناسب انتخاب می کنیم، سپس یک صافی روی آن قرار می دهیم.

بخوانید:  طرز تهیه خوراک راگو خوشمزه و ساده با رسپی فرانسوی
نوشته های مشابه

مرحله دوم

حالا کنسرو تن ماهی را درون صافی می ریزیم و اجازه می دهیم روغن اضافی اش خارج شود. در ادامه کنسرو ذرت را درون آبکش می ریزیم، سپس اجازه می دهیم آب اضافی اش خارج شود. در ادامه خیار شور را می شوییم.

مرحله سوم

در این مرحله خیار شور را به صورت نگینی ریز خرد می کنیم. در ادامه یک کاسه مناسب و جا دار انتخاب می کنیم، سپس تن ماهی را درون کاسه می ریزیم و با چنگال گوشت ماهی را از هم باز می کنیم تا ریش ریش شود.

مرحله چهارم

حالا کنسرو ذرت، خیار شور خرد شده و پیاز نگینی را درون کاسه حاوی تن ماهی می ریزیم، سپس خوب مواد را زیر و رو می کنیم تا با هم ترکیب شده و یکدست شوند. در ادامه آب لیمو ترش تازه را روی مواد می ریزیم.

مرحله پنجم

در این مرحله آویشن، فلفل سیاه و نمک را به مایه ساندویچ اضافه می کنیم، سپس خوب مخلوط می کنیم تا مواد ترکیب شده و یکدست شود. در ادامه سس مایونز را درون کاسه حاوی مایه ساندویچ می ریزیم.

بخوانید:  عرق کاسنی برای لاغری

مرحله ششم

حالا مایه ساندویچ را خوب زیر و رو می کنیم تا سس به تمام مواد ساندویچ برسد. در ادامه روی کاسه را با سلفون می پوشانیم و اجازه می دهیم به مدت ۳ ساعت درون یخچال استراحت کند تا سس به خورد مواد برود.

مرحله هفتم

در نهایت مایه ساندویچ را از یخچال خارج می کنیم، سپس در صورت نیاز مجددا به آن سس می زنیم و مخلوط می کنیم. در ادامه این ساندویچ خوشمزه را می توانید همراه با نان باگت تازه و نوشابه میل کنید. نوش جان.

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بسته است
دکمه بازگشت به بالا