فرهنگی

بیوگرافی مریچ آرال

بیوگرافی مریچ آرال

نام اصلی : مریچ آرال / Meriç Aral
تاریخ تولد : ۱۷ نوامبر ۱۹۸۸
محل تولد : استانبول .ترکیه
حرفه : بازیگر
سالهای فعالیت : ۲۰۱۲ تاکنون

بیوگرافی مریچ آرال

زندگینامه

مریچ آرال متولد ۱ جولای ۱۹۹۰ در ترکیه، بازیگر سینما و تلویزیون است. فارغ التحصیل رشته حقوق از دانشگاه بیلگی میباشد که از ۲۲ سالگی بازیگری را آغاز کرد تا اینکه با سریال «جزر و مد» (Medcezir) به شهرت رسید. این بازیگر ۱۶۷ سانتی متر قد داشته و ۵۳ کیلوگرم وزن دارد.

بیوگرافی مریچ آرال

مریچ آرال (Meriç Aral) روز ۱۰ تیر ۱۳۶۹ در شهر استانبول به عنوان به دنیا آمد و تنها یک خواهر به نام عایشه دارد و پدر و مادرش لونت نوری ارال هر دو وکیل هستند. مریچ از دانشگاه بیلگی در رشته حقوق فارغ التحصیل شده است و سپس برای یادگیری حرفه ی بازیگری وارد ورکشاب Craft Acting شده است.

بیوگرافی مریچ آرال
آغاز بازیگری

سال ۲۰۱۲ در ۲۲ سالگی با بازی در سریال «سلطان» کنار بازیگران چون نورگل یشیلچای و شاهین ایرماک اولین تجربه بازیگری اش را کسب کرده است. سال ۲۰۱۳ در ۲۳ سالگی با بازی در سریال «جزر و ‌مد» (Medcezir) در نقش هاله، شناخته تر شد و به شهرت رسید.

بخوانید:  بخش دوم فراز و فرود های پیاده روی هویت ساز اربعین

بیوگرافی مریچ آرال

سال ۲۰۱۳ با بازی در فیلم «ماه عسل» اولین بار در پرده سینما حاضر شد سپس سال ۲۰۱۴ در فیلم Muska در نقش ملیس به هنرنمایی پرداخت.

بیوگرافی مریچ آرال

سپس سال ۲۰۱۶ در ۲۶ سالگی با حضور در سریال «قشر مرفه» در نقش اجه حسابی درخشید و به محبویت دست یافت. در سال ۲۰۱۸ در فیلم پیشم بمون در نقش زینب نیز بازی کرده است. او همچنین در سال ۲۰۱۹ در سریال «قول» در نقش ایلم نیز حضور داشت.

بیوگرافی مریچ آرال
ایده بازیگری

من واقعا عاشق کارم هستم، این شغل هم مثل هر شغلی جنبه های سختی دارد و یا جنبه هایی که مردم را به فکر فرو میبرد و خسته میکند. اما چون کارم را دوست دارم، آن سختی ها را میپذیرم و در آغوش میگیرم و فکر میکنم خیلی خوش شانس هستم که بازیگر هستم.

بیوگرافی مریچ آرال
ایده زیبایی

از آنجایی که من اهل آرایش نیستم، ولی بخاطر روحیه ام آرایش میکنم و جاهایی از صورتم را که دوست دارم برجسته تر کنم ولی هرگز برای پوشاندن عیوبم آرایش نمیکنم. من بیشتر از لوازم آرایشی ساخته شده با مواد طبیعی استفاده میکنم و دارفین، کیهلز و بابی براکن لوازم مورد استفاده من هستند.

بخوانید:  بیوگرافی مهسا ملک مرزبان | ماجرای طلاق و ازدواج مجدد وی

بیوگرافی مریچ آرال

برای مراقبت از پوستم هر روز به مقدار زیاد آب مینوشم و برای مراقبت از موهایم، شامپو و محصولات مراقبتی تهیه شده از مواد طبیعی را فراهم کنم. صادقانه بگویم من عاشق خرید و عاشق لباس پوشیدن هستم و از ترندها و مدها آگاه هستم و برای خودم سبکی دارم و بسته به حال و هوای آن روز و جایی که میروم لباس میپوشم.

بیوگرافی مریچ آرال

نقش

بازی کردن در هر نقش سختی های خود را دارد ولی من هیچ وقت اجازه نمی دهم شخصیت آن نقش بر روی من تاثیر بگذارد، من میتوانم این دو چیز را از هم جدا کنم.

بیوگرافی مریچ آرال

رویای آینده

رویای همیشگی من این است که با افراد خوبی کار کنم که همیشه رویای من بوده و هستند و چیزی بسازم که بتوام خودم را به خوبی بیان کنم. به عنوان مثال من دوست دارم در تئاتری حضور داشته باشم که بتوانم خودم را به شیوه ای متفاوت با یک زبان بیان کنم.

بخوانید:  من که می دانم

بیوگرافی مریچ آرال

زندگی شخصی

مریچ از سال ۲۰۱۶ در ۲۶ سالگی با «برکان اوزیر» (berkan özyer) وارد رابطه عاشقانه شد ولی این رابطه چندان دوامی نداشت و به جدایی ختم شد. مریچ پس از جدایی از برکان با سرکان کسکین (Serkan Keskin) بازیگر ترکیه ای وارد رابطه شده است.

بیوگرافی مریچ آرال

در یک شبی مریچ و سرکان کسیکین دست در دست هم در خیابان های آراوت در حال قدم زدن بودند که توسط خبرنگاران غافلگیر شدند و عکس هایشان رسانه ای شد. سرکان کسکین که متوجه عکس گرفتن خبرنگاران شد برگشت و با عصبانیت گفت: چرا بدون اجازه دارید از ما عکس میگیرد عکس ها را پاک کنید. سرکان وقتی متوجه جلب توجه زیاد شد همراه دوست دخترش مریچ از محیط دور شدند.

بیوگرافی مریچ آرال
Television
۲۰۱۲    Sultan
۲۰۱۴    Medcezir
۲۰۱۶    Yüksek Sosyete
۲۰۱۹    Söz
۲۰۲۰    Kırmızı Oda
۲۰۲۱    Kaderimin Oyunu
۲۰۲۲    Yakamoz S-245

بیوگرافی مریچ آرال

Filmography
۲۰۱۳    Balayı
۲۰۱۴    Muska
۲۰۱۴    Unutursam Fısılda
۲۰۱۵    Hesapta Aşk
۲۰۱۷    Cingöz Recai
۲۰۱۸    Yanımda Kal
۲۰۲۰    Biz Böyleyiz

بیوگرافی مریچ آرال

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا