اقتصادی

پشتیبانی از قرارداد آتی دائمی مایرو در بایننس؛ قیمت MYRO به صعود ادامه می‌دهد؟

بایننس، بزرگ‌ترین صرافی ارز دیجیتال در جهان، اخیراً اطلاعیه مهمی را با هدف تنوع بخشیدن به گزینه‌های معاملاتی برای کاربران خود منتشر کرده است.

بر این اساس، این پلتفرم قرار است دو قرارداد آتی دائمی (perpetual) جدید به نام‌های MYROUSDT و ۱۰۰۰PEPEUSDC را معرفی کند که هر دو، اهرمی تا ۵۰ برابر را ارائه می‌کنند.

بر اساس اطلاعیه بایننس، MYROUSDT قرار است از امروز، ۵ مارس در این صرافی لیست شود و ۱۰۰۰PEPEUSDC نیز در تاریخ ۷ مارس عرضه خواهد شد.

یکی از ویژگی‌های قابل‌توجه این قراردادها گنجاندن حالت چند دارایی است که به کاربران اجازه می‌دهد تا از دارایی‌های مارجین مختلف استفاده کنند که این موضوع، انعطاف‌پذیری و فرصت‌های متنوع‌تری را در اختیار معامله‌گران قرار می‌دهد.

بایننس برای تشویق کاربران برای مشارکت بیشتر، تخفیف‌هایی را هم برای معامله‌گرانی که از این قراردادهای دائمی جدید استفاده می‌کنند، در نظر گرفته است.

هر دو میم کوین مایرو (MYRO) و پپه (PEPE) اخیراً رشد قیمتی قابل‌توجهی را تجربه کرده‌اند. بر اساس داده‌های بازار، مایرو در حال حاضر با قیمت ۰٫۳۴ دلار معامله می‌شود که بیش از ۸۰ درصد رشد در ۲۴ ساعت گذشته دارد.

قیمت پپه نیز با یک رشد ۳ درصدی در ۲۴ ساعت گذشته به ۰٫۰۰۰۰۰۷۷ دلار رسیده است.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا