فرهنگی

هریتیک روشن فیلمبرداری War 2 را در ۷ مارس آغاز می کند.

ساخت فیلم War 2 چهار ماه پیش در ماه اکتبر آغاز شد و فیلمبرداری اولیه در اسپانیا انجام شد. نکته قابل توجه این است که تیم فیلم شروع به ثبت یک سکانس هیجان انگیز تعقیب و گریز ماشین در فضای زیبای اروپایی کردند. اگرچه هرتیک روشن در این مرحله غایب بود، اما بعداً در فیلمبرداری  محتوای تبلیغاتی در ۴ نوامبر شرکت کرد.

با این حال، مشارکت روشن در تبلیغ پروژه دیگر به نام Fighter به دلیل کمردرد برای مدت کوتاهی متوقف شد و نیاز به یک دوره استراحت برای بهبودی داشت. همانطور که توسط Dainik Bhaskar گزارش شده است، اکنون که کاملاً بهبود یافته و فعالیت خود را از سر گرفته، آماده است تا برای War 2 دوباره وارد عمل شود.

این گزارش حاکی از آن است که تمرین‌های سخت‌گیرانه، از جمله سکانس‌های مبارزه در استودیوی یاش راج در حال انجام است تا از آمادگی هرتیک روشن برای این نقش که از نظر فیزیکی سخت‌تر است، اطمینان حاصل شود. کارگردان آیان موکرجی قصد دارد شخصیت هرتیک را از طریق یک صحنه مبارزه با شمشیر پیچیده طراحی شده در پس زمینه معبد شائولین در ژاپن معرفی کند.

در همین حال، بن جاسپر فیلمبردار مشهور هالیوودی برای جلوه های بصری War 2 استخدام شده است. جاسپر که به خاطر کارش در پروژه های معروفی مثل «The Night Manager» شناخته شده است، تجربه های فراوانی را برای تیم war 2 به ارمغان می آورد. او قبلا در قسمت اول این مجموعه با روشن همکاری کرده است.

اگرچه هرتیک قرار است فیلمبرداری را در ۷ مارس شروع کند، همکار او Junior NTR بعداً، احتمالاً در آوریل، شروع به فیلمبرداری خواهد کرد. در برنامه های قبلی فیلمبرداری در اسپانیا و ابوظبی، بازیگران به طور جداگانه فیلمبرداری می کردند، با سکانس های سنگین مانند تعقیب و گریز با قایق که در لوکیشن دوم طی هفت روز در ژانویه گرفته شد.

در حالی که تیم سازنده در حال آماده شدن برای دنباله فیلم هستند، تصمیمات در مورد نقش اصلی زن هنوز نهایی نشده است.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا