فناوری

گوگل ادز چیست ؟

گوگل ادز چیست ؟

با وجود شرکت آوا ادز در ایران ، در صورت بروز مشکلات واریزی و کم شدن پول از حساب شما برای بازگشت وجه و یا پیگیری واریزی به مشکل نخواهید خورد و همچنین آواادز تضمین می کند که هرگونه ساسپندی را عودت وجه دهد.

—————- رپرتاژ آگهی —————–

گوگل ادز یک پلتفرم برای تبلیغات آنلاین برای کسب و کارها دردنیای گستره اینترنتی است. اگر سایت شما یک سایت نوپا است و زمان زیادی لازم دارد تا به صفحه اول گوگل برسد میتوانید با بهره گیری از پلتفرم گوگل ادز و با پرداخت بات، لیر، درهم، دلار و … سایت خود را به سه لینک اول در صفحه اول گوگل با کلماتی معین برسانید و همین امر باعث می شود که تبلیغات در گوگل علاوه بر افزایش فروش و ورودی به سایت شما اعتباری نیز به سایت شما میدهد که این اعتبار از طرف گوگل تضمین شده است و به برند سازی شما کمک میکند.
هزینه تبلیغات در گوگل بر اساس کلیک و نمایش است به اینطور که با هربار نمایش تبلیغ به کاربر یا کلیک کاربر روی تبلیغ مبلغی از بودجه واریز شده به گوگل کاهش پیدا میکند.
متاسفانه گوگل در ایران نماینده ندارد و ما با ریال قابلیت شارژ کردن اکانت گوگل ادز را نداریم و باید با ارز های دیگری کار کنیم و سوالی که مطرح است این است که کدام ارز برای شارژ اکانت گوگل ادز مناسب تر است بات، درهم یا لیر؟
 

مقایسه ارزهای رایج برای گوگل ادز در ایران:
در هنگام ساخت اکانت گوگل ادوردز وقتی که ارزی را انتخاب میکنیم، دیگر امکان تغییر ارز وجود ندارد. به همین علت باید برای انتخاب واحد پولی قبل از ساخت اکانت و بستن قرارداد با شرکت های دیجیتال مارکتینگ پرس و جو های لازم را در مورد ارز های مختلف انجام داد و این مقاله در این راه به شما کمک میکند که با دید بازتری واحد پولی اکانت گوگل ادز خود را انتخاب کنید:
رایج ترین ارز استفاده شده برای گوگل ادز در ایران لیرترکیه است:
 در چند سال اخیر، لیر ترکیه با تغییرات قابل توجهی روبرو شده است که  این پدیده اساساً به سبب تحولات سیاسی در کشور و سیاست‌های مالی و اقتصادی نظام حاکم بر آن مرتبط است. با این حال، لیر به عنوان یک واحد پرداخت در گوگل، همچنان توسط شرکت‌ها و آژانس‌های مختلف به کار گرفته می‌شود ولی یکی از مشکلات این ارز ساسیپندی های متعددی است که از طرف گوگل انجام می شود که باعث از بین رفتن بودجه می شود.
جدید ترین ارز استفاده شده برای گوگل ادز در ایران درهم امارات است:
درهم امارات نیز به عنوان یک واحد برای شارژ اکانت گوگل ادز مورد استفاده قرار می‌گیرد و توسط آژانس‌های تبلیغاتی مختلف به کار گرفته می‌شود. به دلیل سیاست‌های مالی و پولی در امارات، درهم امارات از ثبات خوبی برخوردار است و می‌توان این ارز را به عنوان یک گزینه برای شارژ اکانت گوگل ادز در منظر گرفت ولی به دلیل ارزش بالای درهم معادل ریالی۰.۰۱ درهم بالاتر از ارز های دیگری است.
گران ترین ارز استفاده شده برای گوگل ادز در ایران دلار آمریکا است:
درحال حاضر،دلار یکی از معتبرترین ارزها در سطح جهان است. دلار در میان انواع ارزهای قابل استفاده برای شارژ کمپین های گوگل ادز، به عنوان یک واحد پولی معتبر شناخته می شود و شما می توانید با دلار اکانت گوگل ادز خود را شارژ کنید ولی دلار آمریکا ثبات زیادی از نظر قیمتی در بازار ایران ندارد و به همین دلیل ممکن است هزینه های شارژ اکانت گوگل ادز به طور نامنظمی رشد داشته باشد. همچنین مبلغی از شارژ شما صرف مالیات خواهد شد.
به صرفه ترین و مطمئن ترین ارز استفاده شده برای گوگل ادز ایران بات تایلند است:
کشور تایلند از نظر اقتصادی به طور منظمی رشد داشته است و ارز این کشور دارای ثبات است. همچنین در میان ارز لیر و درهم و دلار دارای ارزش کمتری است که این امر به سود کاربران با شارژ گوگل ادز با بات است. از طرفی سیاست های مالیاتی این کشور به گونه ای است که برای شارژ اکانت گوگل ادز مالیات احتساب نمی کند.
 

تفاوت ارزهای رایج برای گوگل ادز در ایران

۱. بیشترین پروموشن(هدیه گوگل) به اکانت های با واحد بات تایلند تعلق میگیرد، برای اکانتی که با واحد پولی بات ساخته شده است ۱۲۰۰۰بات هدیه تعلق میگیرد ولی به عنوان مثال بابت اکانت هایی که با واحد ارزی لیر ساخته شده ۸۰۰۰ لیر هدیه تعلق می گیرد .
۲. بیشتر اکانت های ایرانی که ساخته می شود برحسب لیر است و به همین علت احتمال ساسپندی اکانت هایی که با لیر ساخته شده است به مراتب رو به افزایش است.
۳. کشور تایلند از ثبات اقتصادی بیشتری برخورد دار است و بات تایلند نوسانات ارزی کمتری دارد.
۴.گوگل ادز برای پوزیشن بندی به هزینه هر کلیک یک عدد ۰.۰۱ واحد پولی به بید یا هزینه هر کلیک اضافه میکند که به عنوان مثال ۰.۰۱ بات معادل ۲۰ تومان می شود ولی درهم عمارت معادل۱۸۰ تومان و به نرخ دلار ۶۰۰ تومان می شود .
۵.کشورهای زیادی برای شارژ اکانت  گوگل ادز مالیات سنگینی تعریف کرده اند و این در صورتی است که تایلند هیچ مالیاتی برای گوگل ادز تعریف نکرده است و بدون نیاز به پرداخت مالیات اکانت گوگل ادز خود را شارژ میکنید
 

سخن پایانی

با وجود شرکت آوا ادز در ایران ، در صورت بروز مشکلات واریزی و کم شدن پول از حساب شما برای بازگشت وجه و یا پیگیری واریزی به مشکل نخواهید خورد و همچنین آواادز تضمین می کند که هرگونه ساسپندی را عودت وجه دهد. در پایان ساخت اکانت گوگل ادز با واحد پولی بات توصیه میگردد.
 

بخوانید:  ۱۰ سلبریتی زن با بیشترین دنبال‌کننده در فیس‌بوک سال ۲۰۲۴

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا