فرهنگی

چرا اس اس راجامولی به کارگردانی باجرنگی بایجان سلمان خان نه گفت؟ ادامه فیلم ساخته می شود.

باجرنگی بایجان سلمان خان یکی از دلچسب ترین فیلم های دوران حرفه ای اوست. کارگردانی کبیر خان در سال ۲۰۱۵ منتشر شد و همچنین در آن کارینا کاپور، نوازالدین صدیقی، هارشالی مالهوترا و … ایفای نقش کردند. داستان توسط پدر اس.اس راجامولی، ویجایندرا پراساد نوشته شده است. در مصاحبه ای، پراساد فاش کرد که می خواهد پسرش این فیلم را کارگردانی کند، اما راجامولی پاسخ منفی داد.

اعلامیه از سوی ویجایندرا پراساد باعث شگفتی ما می‌شود که آیا اس.اس راجامولی سلمان را انتخاب کرده بود و اگر انتخاب می‌کرد، چطور با داستان برخورد می‌کرد. اما چرا راجامولی این پیشنهاد را رد نمود؟ متأسفانه زمان بندی برای او به یک مسئله تبدیل شد.

در مصاحبه قبلی با پینکویلا، ویجایندرا به اشتراک گذاشت: «در حالی که من فیلمنامه باجرانگی بایجان را برای پسرم روایت می کردم، او غرق اشک شده بود. از او پرسیده بودم که آیا داستان را برایش نگه دارم یا آن را به کسی دیگر بدهم و او به من گفته بود که آن را به دیگری بدهم. بعداً وقتی باجرنگی بایجان منتشر شد، نزد من آمد و گفت: «در زمان اشتباهی این مورد را از من پرسیدی. من در مورد فیلمبرداری برای باهوبالی کاملاً هیجان زده بودم، بنابراین با عجله گفتم نه. اگر فقط ۱۰ روز زودتر یا ۱۰ روز بعد از من می پرسیدی، می گفتم بله.

در ادامه، کبیرخان به عنوان کارگردان عالی عمل کرد و با دقت و ظرافت داستان را مدیریت کرد. هر کسی که فیلم را تماشا می کند می تواند قبول کند که صحنه اوج میشه باعث اشک ریختن می‌شود. از این رو بحث هایی درباره ادامه فیلم وجود دارد.

وقتی از نویسنده درباره ادامه فیلم پرسیده شد، او اظهار داشت که در فیلم دوم، داستان هشت سال جلوتر خواهد رفت. او امیدوار است با داستان بعدی بتواند تاثیری مشابه فیلم ۲۰۱۵ ایجاد کند.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا