اقتصادی

۳ تریلیون شیبا طعمه یک نهنگ شد!

قیمت شیبا اینو (SHIB)، طی ۲۴ ساعت گذشته نزدیک به ۷۰ درصد افزایش یافته و باعث ایجاد خوش‌بینی در میان معامله‌گران و سرمایه‌گذاران بازار ارز دیجیتال شده است.

در میان این افزایش قیمت، پلتفرم اطلاعاتی وال‌آلرت (Whale Alert) اعلام کرد که یک نهنگ SHIB حدود ۳.۰۲ تریلیون توکن جمع‌آوری کرده است. این تراکنش، نشان‌دهنده علاقه و اعتماد سرمایه‌گذاران بزرگ به این ارز دیجیتال است.

افزایش قیمت اخیر، در پی تعدادی از پیشرفت‌های اکوسیستم شیبا به وقوع پیوسته است. از جمله این پیشرفت‌ها می‌توان به راه‌اندازی ان‌اف‌تی‌های شیبوشی (SHIboshi)، راه‌اندازی قریب‌الوقوع توکن KNINE، پل فچ‌شاربی (FETCH Sharbi) و غیره اشاره کرد.

بخوانید:  فوری / بدون ضامن وام میلیونی بگیرید / آغاز واریز وام بلاعوض 4 میلیون تومانی رئیسی

به نظر می‌رسد پس از جابه‌جایی نزدیک به ۳ تریلیون توکن SHIB، فعالان بازار انتظار افزایش بیشتر قیمت را دارند.

قیمت شیبا طی ۲۴ ساعت گذشته با افزایشی ۶۷ درصدی به ۰.۰۰۰۰۲۱۸۷ دلار و حجم معاملات آن با افزایشی ۳۵۰ درصدی به نزدیک ۶ میلیارد دلار رسیده است.

اندیکاتورهای تکنیکال مختلف، نشان‌دهنده احتمال ادامه صعود قیمت در آینده است. همچنین داده‌های مربوط به بازار مشتقات این توکن نیز چنین موضوعی را تأیید می‌کند.

شاخص بهره باز (open interest) شیبا، ۸۸.۰۳ درصد و حجم معاملات ۳۶۱.۱۶ درصد افزایش یافته که نشان از رشد فعالیت بازار و جذب سرمایه است. شاخص فاندینگ ریت نیز افزایش یافته؛ زیرا آمادگی سرمایه‌گذاران برای شرکت در پوزیشن‌های خرید بیشتر شده است.

بخوانید:  خبر خوش برای جاماندگان سهام عدالت (۱۶ اسفند ۱۴۰۲)

در مجموع، به نظر می‌رسد آینده قیمت شیبا اینو روشن است. با این حال، سرمایه‌گذاران باید به رسیدن به شرایط اشباع خرید و امکان اصلاح قیمت توجه داشته باشند.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا