مد و فشن

۱۲ ترند جذاب و مد روز طراحی ناخن برای فصل بهار ۱۴۰۲

یک مانیکور زیبا و جذاب در تمام فصل‌های سال، می‌تواند استایل شما را برجسته کند، به خصوص در فصل پرطراوت بهار. با مانیکورهای جدید و هیجان‌انگیز همراه با آیتم‌های رنگارنگ و خنک بهاره، می‌توانید جذابیت و نوآوری به استایل خود ببخشید

در سال‌های اخیر با توجه به محبوبیت انواع مدل‌های مانیکور و پدیکور، ناخن‌کاران ماهر از روش‌ها و متدهای جدید و متنوعی برای طراحی ناخن‌ استفاده می‌کنند و تولید‌کنندگان محصولات آرایشی هر ساله دنیای متنوعی از رنگ‌‎ها و طرح‌های جدید لاک ناخن را در بازار عرضه می‌کنند.

در این مطلب با بررسی ترندهای طراحی ناخن در سال ۲۰۲۳ قصد داریم ۱۸ مدل ترند طراحی ناخن ۱۴۰۲ را به شما معرفی کنیم که برای فصل بهار فوق‌العاده‌اند. با ما همراه باشید.

۱. رنگ‌‎های کرومی؛ ترند طراحی ناخن ۱۴۰۲

مدل ناخن کروم

در بهار ۲۰۲۳ رنگ‌‎های کرومی جزو اصلی‌ترین ترندهای لاک ناخن هستند. این رنگ‌‎های زیبا، جلوه‌ای آینه‌ای دارند و رنگ‌‎های نقره‌ای و رزگلد کروم جزو محبوب‌ترین لاک‌ها برای طراحی ناخن به شمار می‌روند. اگر دوست ندارید تمامی ناخن‌هایتان کرومی یا اصطلاحا آینه‌ای باشند، می‌توانید رنگ‌‎های کرومی را در طراحی ناخن‌هایتان با دیگر طرح‌ها و رنگ‌‎ها ترکیب کنید.

۲. طراحی ناخن با رنگ سال ۱۴۰۲

رنگ سال 1402 برای طراحی ناخن

امسال رنگ Viva Magenta 18-750 به عنوان رنگ سال ۲۰۲۳ انتخاب شده و به عنوان رنگ سال ۱۴۰۲ مطرح است؛ تن قرمز-زرشکی ظریفی که تعادلی بین رنگ گرم و سرد ارائه می‌دهد و کمی هم سایه‌ی بنفش در آن دیده می‌شود. اگر می‌خواهید رنگ سال ۱۴۰۲ را در مانیکورتان استفاده کنید باید بدانید که پیدا کردن این رنگ به طور دقیق قدری دشوار است اما اگر در چرخه‌ی رنگ در تناژهای موازی و نزدیک رنگ Viva Magenta حرکت کنید به رنگ‌‎های زرشکی، سرخابی و ارغوانی می‌رسید؛ بنابراین می‌توانید از این رنگ‌‎ها برای طراحی ناخن‌هایتان استفاده کنید.

۳. صورتی ساکورا؛ ترند رنگ ناخن ۱۴۰۲

صورتی ساکورا؛ ترند رنگ ناخن 1402

در ژاپن به شکوفه‌های گیلاس ساکورا می‌گویند و این شکوفه‌های زیبا یکی از نمادهای فصل بهار در جهان محسوب می‌شوند. استفاده از نمادهای ساکورا چه در پوشاک و چه در طراحی ناخن به عنوان یکی از المان‌های بهاری امسال جزو ترندهای مد در بهار ۲۰۲۳ محسوب می‌شود. رنگ شکوفه‌های ساکورا صورتی ملایم است که جلوه‌ای بهاری و جذاب به ناخن‌های شما می‌بخشد.

۴. صورتی شاینی گلیتر؛ ترند رنگ ناخن ۱۴۰۲

طراحی ناخن 1402 با صورتی شاینی

در ترندهای طراحی ناخن امسال انواع رنگ‌‎های صورتی نقش پررنگی دارند. یکی از طرح‌های جذابی که درطراحی ناخن برای بهار ۱۴۰۲ می‌توانید به سراغش بروید لاک های صورتی شاینی و گلیتری صورتی است. شادابی و جذابیت این لاک‌های درخشان و خیره‌کننده جلوه‌ای شاد و پرطراوت به ناخن‌هایتان می‌دهد. به خصوص برای روزهای عید ۱۴۰۲ انتخاب بسیار شاد و جذابی خواهد بود.

۵. سبز نعنایی؛ به لطافت بهار

سبز نعنایی؛ ترند رنگ ناخن 1402

بهار تداعی‌کننده‌ی طراوت طبیعت‌ است و یکی از زیباترین جلوه‌های طبیعت در این فصل برگ‌های تازه و پرطراوت نعنا است که عطرشان مسحورتان می‌کند. از همین رو رنگ سبز نعنایی یکی از رنگ‌‎های جذابی است که برای فصل بهار می‌توانید به سراغش بروید تا طراوت بهاری را روی دست‌هایتان داشته باشید؛ سبزی ملایم و بسیار ملیح که جلوه‌ای متفاوت و خاص به دست‌هایتان می‌بخشد.

می‌توانید از تناژ‌های روشن یا تیره‌ی این رنگ استفاده کنید و یا چند تناژ مختلف را با یکدیگر ترکیب کنید. ترکیب رنگ سبز نعنایی با مشکی و سفید هم می‌تواند جذاب و چشم نواز باشد.

۶. سبز متالیک

سبز متالیک

همان‌طور که گفتیم در میان ترندهای بهاری امسال رنگ‌های بسیاری را می‌بینید که از طبیعت الهام گرفته‌اند. رنگ سبز متالیک یادآور بال‌های حشراتی است که در دل طبیعت کندوکاو می‌کنند. ممکن است این رنگ کمی به نظرتان متفاوت بیاید اما اگر آن را امتحان کنید خواهید دید که درخشش متفاوت و دوست‌داشتنی به ناخن‌هایتان می‌بخشد.

۷.فرنچ بسیار ظریف

فرنچ بسیار ظریف

امسال هم در میان ترندهای ۲۰۲۳ فرنچ‌های بسیار ظریف و متفاوتی دیده می‌شوند. این نوع فرنچ‌ها مخصوص ناخن‌های کوتاه هستند و تنها شامل یک خط بسیار باریک می‌شوند که نوک ناخن‌ها را پوشش می‌دهند. اگر طرفدار مدل‌های ساده هستید و ناخن‌هایی کوتاه دارید این ترند بهاری ۲۰۲۳ مناسب شماست.

۸. فرنچ صورتی ملایم و رنگ‌‎های نود؛ ترند طراحی ناخن ۱۴۰۲

فرنچ صورتی ملایم و رنگ‌‎های نود؛ ترند طراحی ناخن 1402

همان طور که در بخش‌های قبل به آن اشاره کردیم امسال طیف‌های مختلف صورتی جزو اصلی‌ترین ترندهای طراحی ناخن در بهار ۲۰۲۳ محسوب می‌شوند. یکی از طرح‌های بسیار ظریفی که امسال بهار ترند خواهد بود، فرنچ رنگ صورتی ملایم یا کمرنگ روی پایه‌ی نود خواهد بود. کنتراست این دو رنگ با یکدیگر کم است و همین باعث می‌شود این نوع طراحی ناخن بسیار ظریف و خاص باشد.

۹. ناخن‌های دو رنگ؛ ترند طراحی ناخن ۱۴۰۲

ناخن‌های دو رنگ؛ ترند طراحی ناخن 1402

در این طرح ترند ۲۰۲۳ باید ناخن‌هایتان را به شکل عمودی به دو بخش تقسیم کنید و هر بخش را یک رنگ بزنید. اگر به سالن‌های زیبایی مراجعه نمی‌کنید و خودتان در خانه لاک می‌زنید این مدل برایتان بسیار ساده خواهد بود و در عین سادگی هم می‌تواند خاص و متفاوت باشد.

۱۰. طرح‌های گلدار روی رنگ‌‎های نود؛ طرح ناخن بهاری

طراحی ناخن 1402 با طرح گل روی پایه نود

استفاده از طرح گل‌های زیبا و متنوع در مانیکور یکی از مدل‌های جذاب و زیبای بهاری است که به دست‌هایتان جلوه‌ای ملیح و بهاری می‌دهد. امسال طرح‌های زیبای گلدار روی پایه نود یکی از ترندهای جذاب بهار ۲۰۲۳ است. می‌توانید برای طراحی گل‌ها از لنزها و برچسب‌های ناخن استفاده کنید و یا این که با مراجعه به سالن‌های زیبایی از آن ها بخواهید گل‌های بهاری زیبا را روی پایه نود روی ناخن‌هایتان طراحی کنند.

۱۱.رنگ‌‎های پاستلی؛ ایدئال برای بهار

رنگ‌‎های پاستلی

اگر در چرخه‌ی رنگ به رنگ‌‎هایی مانند صورتی، زرد، سبز، آبی و… کمی رنگ سفید اضافه کنیم، پاستلی‌ها به دست می‌آیند. آبی آسمانی، بنفش یاسی روشن، صورتی روشن، زرد لیمویی، هلویی، موزی و… رنگ‌‎هایی هستند که به عنوان رنگ‌‎های پاستلی شناخته می‌شوند. این رنگ‌‎ها چندین سال است که چه در صنعت فشن، چه در طراحی ناخن‌ها جزو ترندهای محبوب شناخته می‌شوند. امسال هم رنگ‌‎های پاستی جزو ترندهای ۲۰۲۳ هستند و اگر می‌خواهید برای بهار ۱۴۰۲ طرح‌های بهاری جذابی را برای ناخن‌هایتان انتخاب کنید این طرح‌های زیبا یکی از گزینه‌های جذاب برایتان خواهند بود.

۱۲. مدل ناخن سه بعدی؛ ترند طراحی ناخن ۲۰۲۳

طراحی ناخن 1402 با طرح‌های سه بعدی

چندین سال است که طرح‌های برجسته  سه بعدی در میان ترندهای ناخن جایگاه خاصی دارند. امسال هم این مدل‌های خاص جزو ترندهای طراحی ناخن در بهار ۱۴۰۲ محسوب می‌شوند. به خصوص برای روزهای نوروز بسیاری از خانم‌ها دوست دارند طراحی ناخن‌شان به نسبت دیگر روزهای سال خاص‌تر و متفاوت‌تر باشد. اگر به دنبال طراحی ناخن خاص برای نوروز ۱۴۰۲ می‌گردید طرح‌های برجسته و سه بعدی را انتخاب کنید. در این مدل ها از متریال‌های خاصی برای برجسته کردن طرح‌های ناخن‌ها استفاده می‌شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا